برنامه اکران جشنواره سینما حقیقت در اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۰۹۲۵۵۱
برنامه اکران آثار حاضر در سیزدهمین جشنواره سینما حقیت در اصفهان که از فردا در پردیس سینمایی سیتی سنتر و سالن حوزه هنری آغاز می شود، مشخص شد.
به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،آثارمنتخب جشنواره بین المللی سینمای مستند ایران ازروز یکشنبه ۲۴ تا ۲۹ آذرماه در سالن سوره و پردیس سینمایی سیتی سنتر به نمایش در خواهند آمد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
قیمت بلیت فیلم های جشنواره سینماحقیقت در اصفهان،8هزار تومان است واصحاب رسانه، دانشجویان رشته سینما، اعضا خانه مستند، اعضای خانه سینماگران با ارائه کارت جشنواره می توانند رایگان به تماشای آثار جشنواره در اصفهان بنشینند ودانشجویان نیز با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف ۵۰ درصدی جشنواره برای نمایش فیلم ها بهره مند می شود.
چهار اثر "خانه روشنان"به کارگردانی زهرانیازی، "سینما چهارباغ"به کارگردانی علیرضا منصوری در بخش سینمای ملی، "تا شش مدت دیگر"به کارگردانی الهام مرتضوی و "زیر گنبد مینا"به کارگردانی بهروز ملبوسباف از آثارمستندسازان اصفهانی هستند که به صورت ویژه در اصفهان اکران خواهد شد.
برنامه پردیس سینمایی سیتی سنتر:
برنامه سینما سوره:
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: اصفهان ایران جشنواره بین المللی رسانه سینمای مستند
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۰۹۲۵۵۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
تجدید خاطره با «جادههای سرد» در تلویزیون
به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «زاده شده برای پرواز»، «محاکمه ۷ شیکاگویی»، «مالکوم ایکس»، «هدیه»، «استشهادی برای خدا»، «پرنده طلایی»، «مصلحت»، «معصومیت از دست رفته ۱ و ۲»، «محموله نهایی»، «کلاهبرداران»، «نامیرا»، «پل ۲۱»، «بادیگارد»، «رادیکال»، «جاده های سرد»، «بی نظیر»، «ریو ۱»، «گریز از مرگ»، «پل سفید»، «بیرون از بهشت»، «تفنگ های هفت دلاور»، «۳۰ نابغه»، «مرد کار»، «آخرین اتوبوس»، «نسخه سحرآمیز»، «هندوستان آزاد»، «پهنه شب»، «سرقت»، «برادران باد»، «کلاس ۸۳»، «کوهستان»، «نامرئی»، «آتش»، «هویت»، «بهترین دوست من»، «شش قهرمان»، «ریکا»، «ویل هانتینگ نابغه»، «۲۱ پل»، «قصه های مجید»، «داستان های خودمانی»، «طلا و مس»، «ضربه مغزی» و «گودزیلا» پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) از شبکههای سیما روی آنتن میرود.
* شبکه یک
فیلم سینمایی جدید «زاده شده برای پرواز» به کارگردانی لیو شیائوشی، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۳:۳۰، فیلم سینمایی «محاکمه ۷ شیکاگویی» به کارگردانی آرون سورکین، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
* شبکه دو
فیلم سینمایی «مالکوم ایکس» به کارگردانی اسپایک لی، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۲۰ دقیقه بامداد، فیلم تلویزیونی «هدیه» به کارگردانی مسعود فرخنده، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۸، فیلم سینمایی «استشهادی برای خدا» به کارگردانی علی رضا امینی، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۲۵ دقیقه بامداد، انیمیشن سینمایی «پرنده طلایی» به کارگردانی مجید شاکری، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۸ صبح، فیلم سینمایی جدید «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
*شبکه سه
فیلم سینمایی «معصومیت از دست رفته ۱» به کارگردانی داود میرباقری، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۰، فیلم سینمایی جدید «محموله نهایی» به کارگردانی توماس پورتلا، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۶، فیلم سینمایی «کلاهبرداران» به کارگردانی چانگ وون چانگ، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۴، قسمت دوم فیلم سینمایی «معصومیت از دست رفته» به کارگردانی داود میرباقری، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۰، فیلم تلویزیونی جدید «نامیرا» به کارگردانی محمد کرمانشاهی، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۴:۳۰، فیلم سینمایی «پل ۲۱» به کارگردانی برایان کرک، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۲۴، فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمیکیا، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش میشود.
* شبکه چهار
فیلم سینمایی جدید «رادیکال» به کارگردانی کریستوفر زالا، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰، فیلم سینمایی «جادههای سرد» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن میرود.
* شبکه تهران
انیمیشن سینمایی «بی نظیر» به کارگردانی راسموس آ. سیورسن، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰، انیمیشن سینمایی «ریو ۱» به کارگردانی کارلوس سالدانها، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۹، فیلم سینمایی جدید «گریز از مرگ» به کارگردانی مایک برنز، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰، فیلم تلویزیونی «پل سفید» به کارگردانی علی قویتن، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۹، فیلم تلویزیونی «بیرون از بهشت» به کارگردانی خسرو معصومی، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش میشود.
* شبکه نمایش
فیلم سینمایی «تفنگ های هفت دلاور» به کارگردانی پل وندکوس، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت یک بامداد، فیلم سینمایی «۳۰ نابغه» به کارگردانی ویکاس باهل، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۳، فیلم سینمایی «مرد کار» به کارگردانی رابرت ژوری، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۵، فیلم سینمایی «آخرین اتوبوس» به کارگردانی گیلیز مک کینان، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۷، فیلم سینمایی «نسخه سحرآمیز» به کارگردانی مایکل روبو، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۹، فیلم سینمایی «هندوستان آزاد» به کارگردانی ویجی کریشنا آچاریا، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۱، فیلم سینمایی «پهنه شب» به کارگردانی اندرو پترسون، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۳، فیلم سینمایی «سرقت» به کارگردانی پیتر ییتس، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت یک بامداد، فیلم سینمایی «برادران باد» به کارگردانی جراردو اولیوار و اوتمار پنکر، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۹، فیلم سینمایی «کلاس ۸۳» به کارگردانی آتول سابروال، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۲۱، فیلم سینمایی «کوهستان» به کارگردانی ادوارد دمیتریک شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت یک بامداد، فیلم سینمایی «نامرئی» به کارگردانی دیوید گویر، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۷، فیلم سینمایی «آتش» به کارگردانی الکسی نوژنی، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۹، فیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۲۱، فیلم سینمایی «بهترین دوست من» به کارگردانی پاتریک لوکنت، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش میشوند.
* شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «شش قهرمان» به کارگردانی دان هیل و کریس ویلیامز، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
* شبکه امید
فیلم سینمایی «لونانا در انتظار معلم» به کارگردانی پاوو چوینینگ دورجی، چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۱۷، فیلم تلویزیونی «ریکا» به کارگردانی مسعود فرخنده، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۷، فیلم سینمایی «۳۰ نابغه» به کارگردانی ویکاس بال، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۷، فیلم سینمایی «ویل هانتینگ نابغه» به کارگردانی گاس ون سنت، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
* شبکه افق
فیلم سینمایی «۲۱ پل» به کارگردانی برایان کرک، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۰، فیلم سینمایی «قصههای مجید» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش خواهد شد.
* شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)
فیلم سینمایی «داستانهای خودمانی» به کارگردانی کارلوس سورین، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۱، فیلم سینمایی «طلا و مس» به کارگردانی همایون اسعدیان، شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۱ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش میشود.
* شبکه فراتر (۴k)
فیلم سینمایی «ضربه مغزی» به کارگردانی پیتر لاندسمن، پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، فیلم سینمایی «گودزیلا» به کارگردانی رولند امریش، جمعه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه فراتر پخش خواهد شد.